Chi-Chi Ude | Galeria ETHOS/ Kulczyk Silverstein Properties
53011
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-53011,qode-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,brick child-child-ver-1.0.0,brick-ver-1.7.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Galeria ETHOS/ Kulczyk Silverstein Properties

Budynek ETHOS / Kulczyk Silvertein Properties

ETHOS, realizowany przez Kulczyk Silverstein Properties, jest prestiżowym budynkiem biurowo-handlowym wzbogacającym wielkomiejski Plac Trzech Krzyży, zlokalizowany w sercu Traktu Królewskiego przy głównej reprezentatywnej arterii w Warszawie, w sąsiedztwie m.in. Giełdy Papierów Wartościowych, Hotelu Sheraton, Ministerstwa Rozwoju czy Sejmu i Senatu.

ETHOS, oddawany do użytku po 2-letniej modernizacji i przebudowie oferuje łącznie 17 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej dla najemców, ceniących centralną lokalizację budynku i wysoki standard, łączący tradycję z nowoczesnością. Swoją siedzibę będą miały tu reprezentacyjne butiki i showroomy marek ekskluzywnych i premium, także nieobecnych dotąd w Polsce, które zdecydowały się czerpać korzyściz potencjału Placu Trzech Krzyży. Elementem wyróżniającym budynek ETHOS są imponujące 8-metrowej wysokości szklane witryny, które podkreślają ekspozycję i umożliwiają odbijanie się w nich miejskiego życia Placu Trzech Krzyży.

ETHOS to obiekt otwarty na miasto, znacznie wykraczający poza ramy budynku biurowo-handlowego, dlategoz radością pełni funkcję mecenasa projektu Galeria ETHOS. W ramach tego przedsięwzięcia oddaje swoją przestrzeń najlepszym artystom z Polski i ze świata, promując sztukę wśród mieszkańców Warszawy, turystów i wszystkich zainteresowanych obcowaniem z arcydziełami. Jednocześnie przywraca należną rangę Placowi Trzech Krzyży, który łączy wszystkie funkcje miejskiego życia – biznesowe, administracyjne, sakralne, oświatowe, artystyczne i oferuje nieograniczone możliwości spędzania czasu. Tu biznes łączy się ze sztuką.

Date

29 października 2017

Category

Galatea Zbuntowana